Technik údržby

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis spoločnosti

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Popis pracovného miesta

  • vykonáva odborné technické činností na zabezpečenie funkčnosti, prevádzkyschopnosti a dobrého technického stavu majetku,
  • kontroluje a diagnostikuje stav a stupeň opotrebenia zvereného majetku a zabezpečuje jeho servis, údržbu a opravy, rieši nepredvídavé poruchové stavy
  • analyzuje príčiny vzniku porúch, zabezpečuje prevenciu, predikciu a návrhy na zlepšenia v spolupráci so špecialistami technológmi.
  • zúčastňuje sa na projektovaní nákladov na údržbu,
  • zabezpečuje prípravu plánovaných opráv, odstávok, letných opráv a preventívnej údržby v oblasti strojnej údržby,
  • navrhuje obstarávanie materiálu, náradia, nástrojov alebo technológií
  • spolupracuje pri výbere dodávateľov a externým dodávateľom poskytuje potrebnú súčinnosť pri revíziách, odborných prehliadkach, opravách a inštaláciách nových zariadení.
  • podieľa sa na príprave predpisov pre správu majetku a na tvorbe plánov údržby
  • tvorí a aktualizuje výkresovú dokumentáciu

Kvalifikácie

- stredná/vysoká škola strojnícka

- 2 roky skúsenosti na podobnej pozícii

- skúsenosti s prácou v programe AUTOCAD

- aktívna znalosť cudzieho jazyka - anglický alebo nemecký

Dodatočné informácie

  • priemerná hrubá mzda 1800€/mesiac,
  • 13.plat v závislosti od dochádzky,
  • bonus vo výške 100 € /30€ mesačne brutto v prípade dochádzania do zamestnania zo vzdialenosti vyššej ako 40 km /20 km resp. príspevok na krytie ubytovacích nákladov.
  • príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia) 2,5% zo zúčtovanej mzdy
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • stravovanie v závodnej jedálni od 2 Eura
  • bezproblémové parkovanie v areáli závodu
  • odvoz a dovoz zamestnancov pracujúcich na zmeny zo Železničnej stanice BB do DOKA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Matúš Vetrák
Tel.: +421903961821
E-mail: poslať životopis