Elektrikár/Elektrotechnik

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, 974 01 Banská Bystrica
1 600 EUR/mesiacv prípade 4-zmennej prevádzky priemerná mzda 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis spoločnosti

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Popis pracovného miesta

  • výkon elektroúdržby v 4- zmennej prevádzke,
  • preventívna údržba, riešenie poruchových stavov

Kvalifikácie

  • §21 / 22 podľa vyhlášky č. 508/2009,
  • skúsenost v elektroúdržbe nutná,
  • prax vo výrobnom závode nutná,
  • elektrické pohony, frekvenčné meniče,
  • automatizácia, elektronika,
  • čítanie elektrických schém,
  • základy práce na PC,
  • prax s riadiacimi systémami výhodou,
  • samostatnosť,
  • zodpovedný prístup,
  •  schopnosť rýchlo reagovať, flexibilita

Dodatočné informácie

  • priemerná mzda 1700€ pri 4 zmennej prevádzke
  • 13. plat podľa dochádzky zamestnanca
  • bonus vo výške 100 €/ 30€ mesačne brutto v prípade dochádzania do zamestnania zo vzdialenosti vyššej ako 40km/20 km resp. príspevok na krytie ubytovacích nákladov.
  • príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia) 2,5% zo zúčtovanej mzdy
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • stravovanie v závodnej jedálni od 2 Eúr
  • bezproblémové parkovanie v areáli závodu
  • odvoz a dovoz zamestnancov pracujúcich na zmeny zo Železničnej stanice BB do DOKA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Matúš Vetrák
Tel.: +421903961821
E-mail: poslať životopis