Elektrikár

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap.
1 000 EUR/mesiacPriemerná mzda 1000€/mesiac, v prípade 4 zmennej prevádzky priemerná mzda 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon elektroúdržby v 1 respektíve v 4- zmennej prevádzke,
- preventívna údržba, riešenie poruchových stavov

- polročné prémie (až do výšky 35% zákl.mesačnej mzdy v závislosti od dochádzky a hosp. výsledku),
- bonus vo výške 100 € mesačne brutto v prípade dochádzania do zamestnania zo vzdialenosti vyššej ako 40 km resp. príspevok na krytie ubytovacích nákladov.
- príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia) 2% zo zúčtovanej mzdy
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- stravovanie v závodnej jedálni od 0,90 Eur
- bezproblémové parkovanie v areáli závodu
- odvoz a dovoz zamestnancov pracujúcich na zmeny zo Železničnej stanice BB do DOKA

Kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme na pohovor pozývať telefonicky.

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 1 rok. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“ Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

· §21 / 22 podľa vyhlášky č. 508/2009,
· elektrické pohony, frekvenčné meniče,
· automatizácia, elektronika,
· čítanie elektrických schém,
· základy práce na PC,
· skúsenosti v elektroúdržbe výhodou,
· prax vo výrobnom závode výhodou,
· prax s riadiacimi systémami výhodou,
· samostatnosť,
· zodpovedný prístup,
· schopnosť rýchlo reagovať, flexibilita

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3452998  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac