Mzdový účtovník, personalista

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· participácia pri spracovaní a vedení komplexnej mzdovej a personálnej agendy, · administratívne činnosti súvisiace s pracovnoprávnymi vzťahmi, spracovanie miezd, odvodov a daní z miezd ako aj mesačných výkazov,
· komunikácia s inštitúciami,
· kontakt s materskou firmou v Rakúsku v oblasti personalistiky a miezd.

- stabilnú prácu v medzinárodne pôsobiacej firme (centrála: Rakúsko, Amstetten),
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme,
- pravidelnú každoročnú valorizáciu mzdy,
- profesionálny rozvoj formou seminárov, školení, on the job,
- príjemné pracovné prostredie a príjemný kolektív.

Kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme na pohovor pozývať telefonicky.

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 1 rok. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“ Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

· skúsenosti v oblasti PaM sú nevyhnutné,
· znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou,
· presnosť,
· komunikatívnosť,
· ochota a schopnosť prevziať zodpovednosť,
· dynamickosť, pozitívny prístup k zmenám.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2628312  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača