Mzdový účtovník, personalista (Ref. č.: FCO)

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· participácia pri spracovaní a vedení komplexnej mzdovej a personálnej agendy, · administratívne činnosti súvisiace s pracovnoprávnymi vzťahmi, spracovanie miezd, odvodov a daní z miezd ako aj mesačných výkazov,
· komunikácia s inštitúciami,
· kontakt s materskou firmou v Rakúsku v oblasti personalistiky a miezd.

- stabilnú prácu v medzinárodne pôsobiacej firme (centrála: Rakúsko, Amstetten),
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme,
- pravidelnú každoročnú valorizáciu mzdy,
- profesionálny rozvoj formou seminárov, školení, on the job,
- príjemné pracovné prostredie a príjemný kolektív.

Kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme na pohovor pozývať telefonicky.

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 1 rok. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“ Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

· skúsenosti v oblasti PaM sú nevyhnutné,
· znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou,
· presnosť,
· komunikatívnosť,
· ochota a schopnosť prevziať zodpovednosť,
· dynamickosť, pozitívny prístup k zmenám.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Cesta k Smrečine 11
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Darina Baksova
Tel.: 048/436 03 99
E-mail: poslať životopis
ID: 2628312   Dátum zverejnenia: 4.1.2018