Technik IT

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontaktná osoba pre oblasť IT v DOKA DREVO, s.r.o. (komunikácia s koncernom v Rakúsku);
- správa HW/SW; zálohovanie dát;
- práca s SQL databázami
- správa interných IT - systémov;
- správa telefónnej siete.

- práca v stabilnej firme so zahraničnou účasťou (centrála: Rakúsko: Amstetten);
- príjemné pracovné prostredie a kolektív;
- každoročná valorizácia mzdy;
- 13. a 14. plat až do výšky 80 percent hrubej mzdy v závislosti od dochádzky a hosp. výsledku;
- možnosť osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania sa aj v rámci spoločnosťou ponúkaných kurzov a školení;
- bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Vašu žiadosť spolu so životopisom nám zasielajte na doleuvedenú adresu.

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 1 rok. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“
Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč, komunikatívnosť, zodpovednosť, schopnosť zvládať záťažové situácie, schopnosť riešiť problémy, flexibilita, schopnosť rýchlo sa adaptovať na koncernové počítačové aplikácie.

Plynulé ovládanie jedného z uvedených jazykov je nevyhnutné.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1923651  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac