Logo Dogma, s.r.o.

Mechanik / Zámočník, Nemecko ihneď

Dogma, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
21 - 24 EUR/hod.Pri dlhodobej spolupráci a obojstrannej spokojnosti poskytujeme našim pracovníkom zvýšenie hodinovej mzdy a tiež pravidelné zálohy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme do Nemecka jednotlivcov alebo dvojice skúsených priemyselných mechanikov/zámočníkov strojov a zariadení.

Pracovná náplň zahŕňa:
-Mechanická montáž a demontáž strojov a zariadení
-Automatizácia strojov a zariadení
-Montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie
-Mechanická a zámočnícka montáž súčiastok a komponentov
-Všeobecné zámočnícke práce

Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme
Zabezpečujeme samostatné ubytovania s vlastnou kychyňou a WC, žiadne hostely ani ubytovne.
Možnosť zálohy po 1. odpracovanom týždni, fakturácia každých 14 dní, splatnosť 21 dní.
Kompletná podpora nášho tímu počas celého pracovného turnusu.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás neváhajte kedykoľvek telefonicky kontaktovať alebo nám pošlite svoj životopis na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

mechanik/zámočník strojov a zariadení, nástrojár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
iKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zámočník, priemyselný mechanik, montér

Počet rokov praxe

2

-Nemecký jazyk min. B1 aspoň 1 z partie

-Aktívna živnosť a pracovné povolenie (A1 alebo uplatniteľná legislatíva)

-Samostatná práce podľa výkresovej dokumentácie, prax v obore je vyžadovaná!

-Kufríkové náradie pre mechanikov/zámočníkov, aku náradie výhodou

-Individuálna doprava

Sme dynamická stavebná spoločnosť zaoberajúca sa najmä priemyselnými a elektro montážnymi prácami v Európe. Na trhu pôsobíme od roku 2020 a našim zákazníkom ponúkame profesionálne služby v oblastiach priemyselných inštalácií strojov a zariadení vrátane elektromontážnych inštalácií automatizovaných výrobných liniek.

Kontakt

ID: 4831706  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 21 EUR/hod.