Elektrikári SZČO Nemecko Ihneď

Dogma, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
24 - 28 EUR/hod.Pri vzájomne spokojnosti a dlhodobej spolupráci ponúkame možnosť navýšenia hodinových sadzieb.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Dogma Group Works ponúka stabilné pracovné priležitosti pre kvalifikovaných elektrikárov a elektromontérov v Nemecku. Pracuje sa prevažne na stavbách, rodinných domoch alebo v priemyselných halách.

Pracovná náplň zahŕňa:
-Elektrická montáž a demontáž strojov a zariadení.
-Kompletná montáž a inštalácia výrobných liniek.
-Automatizácia strojov a zariadení.
-Kompletné bytové elektroinštalačné práce.
-Zapájanie rozvádzačov podľa výkresovej dokumentácie.
-Mechanická montáž a demontáž strojov a zariadení.

Ubytovanie zabezpečujeme a po dohode hradíme.
Zabezpečujeme samostatné ubytovania s vlastnou kychyňou a WC, žiadne hostely ani ubytovne.
Možnosť zálohy po 1. odpracovanom týždni, fakturácia každých 14 dní, splatnosť 21 dní.
Kompletná podpora nášho tímu počas celého pracovného turnusu.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás neváhajte kedykoľvek telefonicky kontaktovať alebo nám pošlite svoj životopis na email [email protected].
Pri splnení všetkých podmienok je možné vycestovať a pracovať okamžite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár,elektromontér,elektromechanik,elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

-potrebná prax v obore min. 2 roky
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky
MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
-aktívna živnosť a pracovné povolenie (A1 alebo uplatniteľná legislatíva)
-nemecký jazyk min. B1 aspoň 1 z partie
-čítanie výkresovej dokumentácie
-kufríkové elektrikárske náradie, aku náradie výhodou
-vlastné auto
-zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Sme dynamická stavebná spoločnosť zaoberajúca sa najmä priemyselnými a elektro montážnymi prácami v Nemecku. Na trhu pôsobíme od roku 2020 a našim zákazníkom ponúkame profesionálne služby v oblastiach priemyselných inštalácií strojov a zariadení vrátane elektromontážnych inštalácií automatizovaných výrobných liniek.
ID: 4776661  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 24 EUR/hod.