Sociálne služby po Poľsky

DODS SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.5.2023
1 000 - 2 000 EUR/mesiactabuľkové ohodnotenie odmeny nad rámec základnej mzdy podľa výkonu, neobmedzený strop

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre Sociálneho Pracovníka, resp. riaditeľa zariadenia sociálnych služieb či iného odborného pracovníka s praxou v zariadení sociálnych služieb na Slovensku alebo v Poľsku. Požadujeme plynulú komunikáciu v Poľskom a Slovenskom jazyku.

- služobné auto (mimo práce aj na súkromné účely a cestu do práce)
- služobný notebook, telefón
- nadštandardné ohodnotenie podľa výkonu
- kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálne služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Poľský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

DODS SYSTEM je partnerom zariadení sociálnych služieb na Slovensku, ktorý prevádzkuje Informačný systém.

Stali sme sa firmou, ktorá vzdeláva zamestnancov v oblasti sociálnych služieb, pomáha im pri legislatívnych zmenách či pomáha získavať finančné prostriedky formou rôznych dotácií.

Prešli sme si dlhú cestu s prekážkami a problémami. Dnes sme však prvou voľbou pri riešení problémov v sociálnych službách.

Sme autormi Veľkofilmu o štandardoch kvality v Sociálnych Službách:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4546892  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac