Asistent implementácie v sociálnych službách

DODS SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 000 EUR/mesiac- provízie za školenie či prezentácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do našej rodiny DODS.
Našim hlavným produktom je Informačný systém pre zariadenia sociálnych služieb. Hlavnou náplňou práce je zaškolenie zákazníkov s jednotlivými modulmi.
Stali sme sa partnerom pre zariadenie, takže pracovná pozícia vyžaduje znalosti zo sociálnych služieb.

Hlavnými benefitmi:
- svoj pracovný čas si plánujete sami
- možnosť homeoffice
- fixný plat/ provízie
- pitný režim na pracovisku (káva, čaj, vody, džúsy, keksy či ovocie)
- notebook, mobil, auto,
- preplácanie vzdelávania
- možnosť rastu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme vyplniť formulár na stránke praca.let.is

Vybraným uchádzačom sa ozveme a pozveme ich pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálne služby

Ostatné znalosti

DODS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

K dispozícii dostanete existujúcich zákazníkov, ponuky od nových zákazníkov, s ktorými si dohodnete stretnutie či školenie.

Požadujeme istú úroveň komunikácie slovom aj písmom. Slovensko je malé, avšak zákazníkov máme od Východu až po Západ a je nutné za nimi cestovať, čas si však plánujete sami.

K tejto práci je potrebná aj administratívna práca, telefonáty či maily, či príprava podkladov pre oddelenie administratívy.

DODS SYSTEM má vybudované meno na trhu, preto hľadáme člena rodiny, ktorý naskočí na filozofiu firmy, a bude s nami ďalej rásť.

DODS SYSTEM je partnerom zariadení sociálnych služieb na Slovensku, ktorý prevádzkuje Informačný systém.

Stali sme sa firmou, ktorá vzdeláva zamestnancov v oblasti sociálnych služieb, pomáha im pri legislatívnych zmenách či pomáha získavať finančné prostriedky formou rôznych dotácií.

Prešli sme si dlhú cestu s prekážkami a problémami. Dnes sme však prvou voľbou pri riešení problémov v sociálnych službách.

Sme autormi Veľkofilmu o štandardoch kvality v Sociálnych Službách:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4511498  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac