Sociálny Pracovník / Školiteľ

DODS SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2022
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMáme prepracovanú tabuľku ohodnotenia. Viac vysvetlí zamestnávateľ na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre Sociálneho pracovníka s praxou v zariadení poskytovateľa Sociálnych Služieb. Požadujeme vysokoškolské vzdelanie v oblasti sociálnej práce. Znalosť práce s informačným systémom DODS , (resp. iným) je výhodou ale nieje podmienkou. Náplňou práce, je školiť našich klientov, riaditeľov zariadení a ich zamestnancov pre prácu s informačným systémom.

Služobné auto, mobilný telefón, notebook, kancelária v centre Piešťan, možnosť kariérneho rastu, príjemný a odborný kolektív

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti, vyplňte prosím dotazník uchádzača o zamestnanie na stránke:

praca.let.is

a následne Vás budeme kontaktovať za účelom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna Práca

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet Explorer - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok praxe v zariadení poskytovateľa sociálnych služieb

reprezentatívne vystupovanie, komunikačné zručnosti, schopnosť vedieť prednášať a školiť pred publikom

DODS SYSTEM je partnerom zariadení sociálnych služieb na Slovensku, ktorý prevádzkuje Informačný systém.

Stali sme sa firmou, ktorá vzdeláva zamestnancov v oblasti sociálnych služieb, pomáha im pri legislatívnych zmenách či pomáha získavať finančné prostriedky formou rôznych dotácií.

Prešli sme si dlhú cestu s prekážkami a problémami. Dnes sme však prvou voľbou pri riešení problémov v sociálnych službách.

Sme autormi Veľkofilmu o štandardoch kvality v Sociálnych Službách:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4166654  Dátum zverejnenia: 13.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac