Pracovníčka do kancelárie

DODOgrup s.r.o.

Miesto práce
Opoj
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacmzda rozdelená na základnú časť + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijmeme pomoc do kancelárie. Nápln práce -prijímanie objednávok, odosielanie objednávok do Španielska, práca so zákazníkmi. Vyžadujeme jazykové znalosti aktívne bud anglický alebo španielsky jazyk, slovom aj písmom. Spracovanie dokladov pre účtovníčku.

odmeny podla výkonu a predaja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna komunikácia v anglickom alebo španielsko jazyku. Základy účtovníctva - príprava dokladov pre účtovníčku. Ústretová komunikácia so zákazníkmi.

Spoločnosť sa zaoberá predajom španielskych obkladov a dlazieb

Opoj 325
919 32 Opoj

Kontakt

ID: 3909360  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac