Reagujte bez životopisu

DoDo kuriér pre rozvoz nákupov (800€ + osobné ohodnotenie)

DoDo Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košická 3, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
domluvou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozvážať nákupy koncovým zákazníkom podľa vopred určených trás
• starať sa o firemné vozidlo (pravidelné kontroly vozidiel pred samotným rozvozom)
• pracovať s platobným terminálom (nepracuješ s hotovosťou)

• mesačný zárobok 800€ + bonusy
• osobné ohodnotenie (dobre odvedená práca, spokojní zákazníci, ochota zaskočiť za kolegu, nad priemer odpracovaných hodín)
• flexibilná pracovná doba - vyber si dni, ktoré chceš pracovať (Pondelok - Nedeľa 7:30 - 22:00)
• stravné lístky + platená pauza na obed
• firemné oblečenie
• rozvoz tovaru novým firemným vozidlom - Fiat Doblo
• skvelý neformálne kolektív
• možnosť kariérneho rastu na manažéra smien
• rozmanitá práca, možnosť vyčistiť si hlavu
• spoluúčasť na pripoistenie, navigácia k dispozícii
• dlhodobá spolupráca aj občasná brigáda
• Nástup ihneď po zaškolenie!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• platný vodičský preukaz skupiny B
• láska k šoférovaniu a dostatočné šoférske zručnosti
• čiastočná znalosť Žiliny
• skúsenosti so šoférovaním skriňové dodávky sú výhodou (nie však podmienkou)
• príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
• potravinársky preukaz (možno ľahko vybaviť u obvodného lekára)
• fyzická zdatnosť

Sme DODO, kuriérska spoločnosť, ktorá šetrí čas! Expresné doručovanie, neustále sa vyvíjajúce logistické postupy a inteligentné plánovanie nám nie sú cudzie, preto v súčasnosti rozširujeme rady našich kuriérov, ktorí by sa radi podieľali na doručovaní objednávok (napr. elektrospotrebičov) nášho partnera NAY v Bratislave.
ID: 3629716  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac