Chyžná do tímu na Salamandre

DODDY spol. s r.o.

Miesto práce
Salamandra Hotel, Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
630 € Brutto + preplatené nadčasy, príplatky za víkendy a sviatky, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie izieb podľa štandardov, výmena hotelovej bielizne, sprostredkovanie služieb hotelovým hosťom, upratovanie spoločných priestorov.

- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness
- friends & family rate na služby a ubytovanie v sieti hotelov
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v priateľskej atmosfére

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

zodpovedný a poctivý prístup k práci

Horský hotel Sliezsky dom a Salamandra resort **** patria pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti. Hotel je zaradený do siete hotelov na Slovensku a Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Doddy spol. s.r.o.
Zochová 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Walter Konečný
Tel.: +421905469255
E-mail: poslať životopis
ID: 3474722   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 € Brutto + preplatené nadčasy, príplatky za víkendy a sviatky, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy