Eventový a animačný koordinátor

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Hotel Salamandra, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si mladý, energický a rád komunikuješ s ľudmi?
- Chceš pracovať v skvelom dynamickom tíme a ukázať svoju kreativitu?
- Baví ťa koordinovať a organizovať rozmanité aktivity?
- Máš ambíciu v budúcnosti pracovať ako Eventový a animačný koordinátor?

- Bezplatné využívanie služieb Salamandra Resortu
- V prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- Dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí
- Podpora profesionálneho rozvoja

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štukturovaný životopis s fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti DODDY spol. s.r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
- podpísanie zmluvy minimálne na obdobie 3 - 5 mesiacov
- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2396610  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou