Pán vrchný alebo pani vrchná na Sliezskom dome / vedúci zmeny

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Vysoké Tatry
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
912 € + motivačná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha ubytovaných aj externých hostí v reštaurácii aj turistickej časti hotela, príprava a obsluha firemných akcií,
zabezpečovanie každodenného fungovania prevádzky,
dodržiavanie a plnenie pokynov nadriadených,
práca s účtom a platbami,
príprava nápojov podľa štandardných noriem hotela,
dodržiavanie bezpečnosti pri práci, poriadku a čistoty na pracovisku,
účasť na inventarizácii tovaru,
vykonávanie dennej uzávierky a odovzdávanie dennej tržby nadriadenému.

zaujímavé ohodnotenie s motivačných prvkom
exkluzívne prostredie, tringelty, výnimočné miesto
práca na turnusy - 7 dní práca / 7 dní voľno
ubytovanie zdarma počas pracovnej zmeny na personálnych mužských a ženských izbách
stravná jednotka - raňajky, obed, večera - 50 % hradené zamestnávateľom

Všetky relevantné informácie, adresu a kontakt na recepciu nájdete na www.sliezskydom.sk
Pred príchodom do Tatranskej Polianky treba minimálne 45 minút vopred informovať recepciu, aby Vám bol zabezpečený vývoz. Vývoz vlastným autom na hotel nie je možný.
CV zasielajte na [email protected]
Po výberovom konaní budete zavolaný na osobný pohovor a hradenú skúšku v dĺžke 3 víkendové dni
( piatok, sobota, nedeľa ).
Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník, barista, someliér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, ochota sa učiť nové veci, samostatnosť, húževnatosť

potrebné vzdelanie a prax v hoteloch nutná

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2142283  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 912 € + motivačná časť