Asistent/ka CEO, sales a marketingu - študent VŠ

DOCKitIN a.s.

Miesto práce
Jégého 2, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho malého tímu zodpovednú, komunikatívnu a technicky zručnú osobu na vykonávanie administratívnych a asistentských prác. Ak hľadáš rôznorodú a kreatívnu prácu, zaujímaš sa o inovácie a v mobile máš niekoľko aplikácií, čítaj ďalej :)

Práca je dlhodobou brigádou a uprednostníme kandidáta s možnosťou práce aj počas denného štúdia.

Náplň práce:
• spracovanie prijatej a odoslanej pošty, preberanie a odosielanie zásielok na pošte
• drobné nákupy a objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb
• jednoduché vystavovanie faktúr (v súčinnosti s účtovníčkou), sledovanie prijatých platieb, mesačné reportovanie účtovníčke
• personalistika – zverejnenie inzerátov na Profesii, pozývanie na pohovor, stravné lístky
• vyhľadávanie vhodných dodávateľov, konferencií, sledovanie konkurencie
• komunikácia s klientmi (mailová), korektúry komunikačného procesu
• udržiavanie aktuálnych VOP a FAQ na web stránke
• testovanie DOCKitIN aplikácie, hlásenie chýb, navrhovanie úprav
• príprava podkladov pre CEO, mesačné a štvrťročné reporty nákladov
• príprava podkladov pre Sales, prezentácie, obchodné ponuky
• správa sociálnych sietí – Facebook, Google+, Google My Business, LinkedIN, Youtube
• príprava firemného newslettera

Neľakaj sa hutnostni pracovnej náplne - uvedené činnosti sa nevykonávajú s každodennou pravidelnosťou. Určite nebudeš odpadávať od únavy, ale nemal/a by si sa u nás nikdy nudiť :)

Ponúkame:
- moderné a neformálne pracovné prostredie (otvorená komunikácia, pragmatické rozhodovanie, tímová spolupráca)
- flexibilná pracovná doba
- možnosť podieľať sa na tvorbe a realizácii vlastných nápadov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím, pošlite Váš životopis e-mailom prostredníctvom online formulára.

Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky a budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Požadujeme dobré ovládanie práce s kancelárskym softvérom - najmä Word, Powerpoint, práca s .pdf

Veľkou výhodou je aspoň základná znalosť Google Analytics, Wordpress, práca s grafickým softvérom a vzťah k štylizovaniu textu.

Dôslednosť a precíznosť
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Ochota učiť sa nové veci - radi ťa mnohému naučíme, vítame však aj schopnosť samovzdelávania
Samostatnosť
Flexibilita

Spoločnosť DOCKitIN a.s. je startup, ktorý má ambíciu stať sa najspoľahlivejším partnerom pre bezpečnú archiváciu dokumentov s využitím najmodernejších technológií a byť exkluzívnym dodávateľom služieb súvisiacich so správou fyzických a elektronických dokumentov.
Prostredníctvom fyzického archívu, mobilnej a webovej aplikácie poskytujeme služby, ktoré našim klientom pomôžu upratať si v osobných, či firemných dokumentoch a sprehľadniť dôležité údaje, či termíny, ktorým doteraz nevenovali pozornosť. Papierové dokumenty majú klienti prehľadne a hlavne bezpečne uložené na jednom mieste, a zároveň sú im dostupné odkiaľkoľvek 365 dní v roku cez mobilnú, či webovú aplikáciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2729218  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 € / hodina