Reagujte bez životopisu

Čašník TPP

DOBYS - GASTRO s.r.o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
01.09.2022
5,8 EUR/hod.Mzdové podmienky sú dohodou medzi zamestnancom a zamestnávateľom. Zamestnanec môže byť ohodnotený aj vyššou mzdou na základe svojich skúseností. Príplatky za víkendy, sviatky. Osobné prémie za akcie. Tringeltu sú samozrejmosťou, nie sú súčasťou mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov hosťom počas pracovných zmien:
*presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a
nápojov,
* dôkladná znalosť jedálneho lístka,
* inkasovanie platieb, práca s hotovosťou, manipulácia s terminálom,
* tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
*inventúry

Pracovná doba - od stredy do utorka (a týždeň voľno) od 11-21h
*v prípade potreby, výpomôcť kolegom, v prípade, že je vopred dohodnutá veľká akcia/alebo akcia do rána. Zväčša je reštaurácia otvorená v rámci otváracích hodín.

Ubytovanie dohodou.

Ak máš skúsenosti a prax v gastronómií a chceš sa o ne podeliť, možno hľadáme práve teba na pozíciu Čašník (hlavná zmena) do nášho stáleho kolektívu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom/telefonicky pre osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

3

Príjemné vystupovanie, ochota pomôcť kolegom a samostatnosť.

Rybárska bašta DOBYS je rodinná reštaurácia otvorená od roku 2014 v príjemnom prostredí, ktorá sa nachádza v SOLČANOCH (okres Topoľčany). Nachádza sa v súkromnom areáli s 3 rybníkmi a penziónom. Reštaurácia ponúka prevažne jedlá z rýb, výber možný i z À la carte (mäsité, bezmäsité jedlá a dezerty). V týždni podávame obedové menu a cez víkend sa u nás konajú rodinné oslavy (väčšina v čase otváracích hodín).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4174131  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.