Senior marketingový manažér pre Dobrého anjela, n.o.

DOBRÝ ANJEL – nezisková organizácia

Miesto práce
Karpatská 15, Poprad
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac13-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie marketingových aktivít neziskovej organizácie Dobrý anjel s celoslovenským pôsobením, od ktorého očakávame:
A.)
- Tvorba nadlinkových a podlinkových kampaní
- Tvorba marketingovej stratégie v spolupráci s nadriadenými
- Zodpovednosť za marketingovú spoluprácu s kľúčovými partnermi (Martinus, NAY, OMV,
Ticketportál, banky, mobilní operátori,...)
- Komunikácia s médiami a novinármi
B.)
- Tvorba kampaní na sociálnych sieťach
- Marketingový manažment web stránky a sociálnych sietí (FCB, Instagram, YouTube,...)
- Komunikácia
s lekármi, sociálnymi pracovníkmi
s rodinami zapojenými v Systéme
s darcami
s externými partnermi (agentúry, graf. štúdia, tlačiarne, programátori,...)
C.) - Ľudskosť, láska k ľuďom a empatia

Ponúkame kreatívnu prácu, ktorá napĺňa najvzácnejší zmysel života - pomoc ľuďom a všetko k pohodovej práci v super kolektíve 7-8 ľudí s ľudským prístupom nadriadených.
Výnimočná príležitosť pre profesne zdatného a zároveň pre sebarealizáciu hodnotovo orientovaného človeka, ktorý potrebuje pre svoju životnú spokojnosť zmysluplnú a vysoko humánnu prácu.
Služobné auto po skúšobnej dobe. Mobil, notebook samozrejmosť.

Informácie o výberovom konaní

Na adresu organizácie prosím pošlite :
1. motivačný list, vrátane názoru na Dobrého anjela, n.o.
2. popis úspešne Vami realizovaného projektu, v ktorom bude opísaný Váš osobný prínos.
3. štruktúrovaný životopis
4. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ľudskosť, láska k ľuďom a empatia
- VŠ vzdelanie, viacročná prax v oblasti marketingu
- skúsenosti s plánovaním a implementáciou marketingových komunikačných kampaní
- vítané sú skúsenosti s prácou v médiách a/alebo v PR.
- pokročilá znalosť práce s PC
- znalosť anglického jazyka
- interne motivovaný, angažovaný, kultivovaný a empatický typ s autentickým vzťahom k ľuďom a s veľmi dobrými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami,

DOBRÝ ANJEL je humanitárny Systém občianskej finančnej pomoci,
ktorý pravidelnými mesačnými finančnými príspevkami pomáha rodinám s deťmi, kde otec, mama alebo niektoré z detí trpí na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu, ako napríklad detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu typu Duchenne alebo Downov syndróm a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej núdze.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4003003  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac