1 000 - 1 200 EUR

Pekár/ka v remeselnej bezlepkovej pekárni

Dobrožrúti, s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Fullu, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a pečenie chlebov a rôznych druhov pečiva v remeselnej pekárni.
Vyrábame iba bezlepkové produkty, pracujeme s prírodným kváskom.
Sledovanie a kontrolovanie skladových zásob a objednávanie tovaru.
Práca sa vykonáva v nočných hodinách
Vyučenie v odbore nie je nutnosť, zaškolíme Vás našim odborným zamestnancom.
Dôležitá je chuť pracovať a nadšenie pre tento koncept

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800eur /netto/40 hodín týždenne, príplatky za prácu nad rámec, gastro lístky

Práca v mladej firme s atraktívnym a nadčasovým konceptom
Zľavy na tovar v podnikovej predajni
Zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch a splnení podmienok

Informácie o výberovom konaní

Zaučenie do pracovného procesu našim zamestnancom.
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky a zašlite váš životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pekár, kuchár, cukrár

prax v odbore pekár, kuchár alebo cukrár je vítaná
ochota pracovať a príjimať nové výzvy
flexibilita a lojalita

Hlavnou činnosťou našej firmy je remeselná výroba pečiva, chlebov, koláčikov (bezlepková pekáreň)
Zároveň sme majitelia pekárne a obchodu s potravinami so zameraním na minimalizovanie odpadu (zero waste) U DOBROŽRÚTA v Bratislave.
Na základe veľkého záujmu a dopytu po našich výrobkoch sme v roku 2019 otvorili 2. pobočku pekárne a obchodu s potravinami U DOBROŽRÚTA v Bratislave (Nová Cvernovka)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Radlinského 27
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
FB U dobrožrúta, FB Dobrožrúti

Kontakt

ID: 3455917   Dátum zverejnenia: 23.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800eur /netto/40 hodín týždenne, príplatky za prácu nad rámec, gastro lístky