Expedient/-ka , Balič/-ka, Pekár/-ka Prievidza

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme do tímu precíznu/-ého kolegyňu/kolegu so zmyslom pre prácu s cestom, ktorá/-ý nebude mať problém pracovať na ranné, poobedné a nočné zmeny.

​Čomu sa budete venovať?

  • ​príprava surovín na výrobu cesta a plniek podľa receptúry,
  • spracovanie pripraveného cesta pri výrobe pekárenských výrobkov,
  • obsluha automatickej linky na spracovanie a delenie cesta,
  • pomocné práce vo výrobnom procese,
  • kontrola hotových výrobkov,
  • kontrola súladu expedovaných výrobkov s dokladmi,
  • v rámci expedície - vykonávať operácie balenia a krájania.

​​*Ešte ste sa s tým nestretli? NEVADÍ, naučíme Vás!*​

Čo Vám môžeme ponúknuť?

  • prácu v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • motivačné finančné ohodnotenie - podľa pozície po zaškolení možnosť navýšenia na 1500 Eur/mesiac (mzda sa skladá zo základnej hodinovej sadzby 4,60 Eur + platené všetky príplatky + príplatky nad rámec zákona + pravidelné mesačné prémie),
  • sociálny program a zamestnanecké benefity,
  • možnosť zaučenia - budete sa môcť oprieť o skúsených kolegov,
  • po zaučení možnosť osobného rastu,
  • výhodný nákup vlastných produktov spoločnosti,
  • pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia.

V prípade záujmu sa informujte telefonicky na 0908 293 856, alebo osobne v prevádzke DOBROTA a.s., Košovská cesta 12, Prievidza.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov, ktorí sú:
• zodpovední, spoľahliví, zruční,
• časovo flexibilní,
• so zmyslom pre dôslednosť a poriadok,
• ochotní učiť sa nové veci.

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4790463  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac