Expedient/-ka , Balič/-ka, Prievidza

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej hodinovej sadzby 4,30 € + platené všetky príplatky + príplatky nad rámec zákona + pravidelné mesačné prémie. Po zaškolení možnosť navýšenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu precíznu/-ého kolegyňu/kolegu so zmyslom pre poriadok, ktorá/-ý nebude mať problém s prácou na poobedné a nočné zmeny.

Čomu sa budete venovať?
• prijímať a expedovať výrobky,
• kontrolovať súlad expedovaných výrobkov s dokladmi,
• v rámci expedície - vykonávať operácie balenia a krájania,
• pripravovať etikety a obalové materiály,
• evidovať prepravky a obalové materiály.

Vítaný je kandidát s tímovým duchom a zároveň s ambíciou viesť tím.

Čo Vám môžeme ponúknuť?
• prácu v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
• sociálny program a zamestnanecké benefity,
• možnosť zaučenia - budete sa môcť oprieť o skúsených kolegov,
• po zaučení možnosť osobného rastu,
• výhodný nákup vlastných produktov spoločnosti,
• pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia.

V prípade záujmu sa informujte telefonicky na 0908 293 856, alebo osobne v prevádzke DOBROTA a.s., Košovská cesta 12, Prievidza.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov, ktorí sú:
• zodpovední, spoľahliví, zruční,
• časovo flexibilní,
• so zmyslom pre dôslednosť a poriadok,
• ochotní učiť sa nové veci.

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4576280  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac