Administratívny pracovník

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/hod.Základná mesačná mzda 800 € brutto + odmeny do výšky 200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie evidencie rôzneho druhu,
- spracovanie potrebných dát, objednávok, faktúr,
- príprava pravidelného mesačného reportingu v MS Excel,
- správa, zakladanie, archivácia dokladov,
- kontrola, vypisovanie dokumentov,
- komunikácia s externými partnermi, úradmi, inštitúciami.

- práca v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- bohatý sociálny program a zamestnanecké benefity,
- priestor pre kreativitu a vlastné nápady,
- možnosť osobného rastu,
- možnosť adaptácie,
- trvalý pracovný pomer, po roku s možnosťou predĺženia na neurčito,
- možnosť práce z domu,
- výhodný nákup vlastných produktov spoločnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím kliknutím na "Poslať spoločnosti životopis" a pripojením Vášho profesijného životopisu

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti podnikových administratívnych prác,
- MS Office na pokročilej úrovni,
- vodičský preukaz "B",
- samostatnosť, flexibilita,
- aktívny a zodpovedný prístup k práci, dochvíľnosť a efektívne využívanie času.

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4438724  Dátum zverejnenia: 14.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hod.