Vodič rozvozu "C" Prievidza

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
3,97 EUR/hod.+ príplatky nad rámec zákonníka práce pri odpracovaní plného mesačného fondu pracovného času brutto mzda 1.200,- €, cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz pekárskych výrobkov

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Zamestnanecké benefity

Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

VP sk. "C" podmienka
Úspešnému kandidátovi bez "Kvalifikačnej karty vodiča" ponúkame možnosť získať "KKV" na náklady zamestnávateľa

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím kliknutím na "Poslať spoločnosti životopis" a pripojením Vášho profesijného životopisu, alebo sa informujte telefonicky Ing. Kukla 0905 848 851

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

VP sk C
Kvalifikačná karta vodiča
Tachografová karta vodiča

Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4370012  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,97 EUR/hod.