Logo DOBROTA Orava, s.r.o.

Pekár , miesič

DOBROTA Orava, s.r.o.

Miesto práce
Matúškova, Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
4,68 EUR/hod.V prípade zástupu pozície miesič- základná mzda 5,12 eur/ hod. Možnosť celkového hrubého zárobku od 1.100 – 1.200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miešanie, plnenie, formovanie a vypekanie pekárenských výrobkov. V prípade zástupu miesiča : navažovanie surovín a následná príprava ciest a náplní.

Pracovná doba : 11-tky až 12-tky (2 dni sa pracuje, 2 dni voľno) v časeod 14:00 do 02:00 hod.​

- každý zamestnanec má zamestnaneckú zľavu na pekárenské výrobky vo výške 20%
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III pilier)
- výplata pravidelne vo výplatnom termíne

V prípade záujmu zašlite životopis na mail: [email protected], alebo nás kontaktujte na TČ 0911 126 438 .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Významná potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou pekárenských a cukrárenských výrobkov so stabilným postavením na trhu v regióne so širokou ponukou kvalitných pekárenských výrobkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Ondrová
Tel.: +421911126438
E-mail: poslať životopis
ID: 4818307  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,68 EUR/hod.