Pracovník v modernom street food-e v centre Trenčína

Dobros s.r.o.

Miesto práce
Mierové námestie, Trenčín
Termín nástupu
možný ihneď
800 EUR/mesiacPlat si stanovujeme pri osobnom stretnutí. Na začiatku všetko záleží od skúseností uchádzača a následne o jeho prístupe k práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava palaciniek
- Príprava hranoliek
- Príprava pizze (náplň kuchára - všetko naučíme, nie sú potrebné predošlé skúsenosti)
- Obsluha zákazníka
- Práca s kasou
- Udržiavanie čistoty na prevádzke
- Možnosť priučiť sa príprave pizze

- 2 zmenná prevádzka

- Stravovanie na pracovisku
- Po zapracovaní a overení si zamestnanca možnosť kariérneho rastu
- Pravidelné prehodnocovanie mzdy
- Práca v mladom kolektíve
- Kompletné zaškolenie a zaučenie zamestnanca - práca podla stanovených postupov

Hľadáme nielen kolegu,ale aj človeka, ktorý sa stane súčasťou nášho úspešného tímu. Pokiaľ rád tvoríš a učíš sa rád novým veciam, tak hľadáme práve teba.
Nepožadujeme vyučenie v obore kuchár, stačí hygienické minimum.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Pracovitosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Nekonfliktnosť
- Kreativita
- Lojálnosť voči podniku
- Flexibilita
- Pozitívny a proaktívny prístup

Naša spoločnosť je aktívnym hráčom na gastro scéne už päť rokov. Sme lokálnou legendou so zameraním na vytváranie neodolateľných gastronomických zážitkov. Našich dvoch prevádzok, jednej v Trenčíne a druhej v Púchove, sme stvorení pre to, aby sme prinášali nekompromisnú kvalitu do sveta chutí.

Naša vášeň pre pizzu je nesmierne silná a jej dokonalosť je našou stálym cieľom. Naše recepty sú starostlivo chránenými tajomstvami, ktoré vytvárajú kombináciu chutí, akú si len ťažko viete predstaviť.

Domáce hranolčeky, ktoré pripravujeme z čerstvých zemiakov, sú naším podpisom kvality. Ich chuť je nielen výnimočná, ale aj neodolateľne autentická.

A nezabudli sme ani na sladkých a slaných milovníkov palaciniek. Naše palacinky sú skutočnými maškrtami, ktoré sa dotknú srdca každého, kto sa nimi podelí.

Naša spoločnosť je viac než len reštaurácia. Sme miestom, kde sa stretávajú lahodné chute, priateľská atmosféra a vášeň pre kulinárske umenie. Každý z nás má túto vášeň v sebe a spolu ju prinášame na stôl, aby sme vykúzlili jedinečné gastronomické zážitky pre všetkých, ktorí si u nás sadnú.
ID: 3622945  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac