Supervizor call censtra

Dobré zo Slovenska, družstvo

Miesto práce
Budovateľská, 34, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderné call centrum so zahraničným pôsobením a know how, hľadá super
vízora pre call centrum - Slovenskej pobočky.

Ponúkame nadštandardné podmienky, kariérny postup

požadujeme prax v danej oblasti , motivačné schopnosti, nadšenie a chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

call centrum

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vedenie malého tímu zamestnancov
zodpovednosť za prevádzku
presadzovanie a dodržiavanie pravidiel a štandardov spoločnosti

DOBRÉ ZO SLOVENSKA, družstvo, považuje za dôležité vyrábať produkty na domácej Slovenskej pôde, a tým zaručiť ich pôvod, kvalitu a zloženie - domáce produkty pod značkou DOBRÉ ZO SLOVENSKA sú vyrábané na Slovensku. Oblasť nášho pôsobenia: produkty pre farmáciu a potraviny

V prípade záujmu zaslať životopis spolu s motivačným listom na email: [email protected] , [email protected]

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3240819  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou