Call agent

Dobré zo Slovenska, družstvo

Miesto práce
Budovateľská, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu príjmeme call agentov do moderného call centra s
medzinárodným pôsobením a zahraničným know how.
Náplňou práce je starostlivosť o existujúcich klientov, získavanie nových klientov, predaj produktov a služieb po telefóne .

Garantujeme týždenne vyplácaný fix + odmeny.
Nadštandardné podmienky, vynikajúci kolektív, možnosť kariérneho rastu, motivácie, súťaže. Žiadna minimálna mzda,profesionálna úroveň a prístup.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, precízneho, komunikatívneho a nekonfliktného človeka.

DOBRÉ ZO SLOVENSKA, družstvo, považuje za dôležité vyrábať produkty na domácej Slovenskej pôde, a tým zaručiť ich pôvod, kvalitu a zloženie - domáce produkty pod značkou DOBRÉ ZO SLOVENSKA sú vyrábané na Slovensku. Oblasť nášho pôsobenia: produkty pre farmáciu a potraviny

V prípade záujmu zaslať životopis spolu s motivačným listom na email: [email protected] , [email protected]

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3240677  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou