Spokojní Realitní Makléri spolupracujú s nami! Váš úspech a spokojnosť je našou prioritou. Nováčikom aj skúseným maklérom ponúkame finančný bonus.

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacObchodník s vlastým príjmom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme, aby ste boli spokojní a úspešní! Preto našim maklérom garantujeme príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív, skvelé vzťahy v práci, bez stresu a výkonnostných limitov. K tomu ponúkame jedny z najvyšších, transparentných a najrýchlejšie vyplácaných provízií na slovenskom trhu bez akýchkoľvek skrytých podmienok. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa ku skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch. Nováčikov naučíme obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni a úspešne vyhľadávať zaujímavé príležitosti. Vy budete predávať a my všetko ostatné zariadime za Vás... Sústredíte sa len na obchody a a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi. Výhodou pre skúsených maklérov sú špeciálne podmienky s finančným nástupným VIP bonusom a silné zázemie bez zbytočnej administratívnej a výkonnostnej záťaže.

Táto ponuka je pre Vás, ak:
  • Máte aktívny prístup a chcete sa stať finančne nezávislým
  • Máte úspešnú doterajšiu prax v realitách a hľadáte dobrý kolektív
  • Máte obchodné skúsenosti a ambície
  • Hľadáte prácu bez stresu a stabilný príjem

Ponúkame Vám:
  • Spokojnosť a pohodu v pracovnom prostredí
  • Najrýchlejšie vyplácanie odmien ihneď po rezervácii
nehnuteľnosti
  • Neodpočítavame DPH z provízie (zostáva vám celá odmena)
  • Vysoké maklérske a manažérske odmeny
  • Žiadne poplatky za značku, inzerciu
  • Prepracovaný systém školení
  • Dlhoročné skúsenosti a stabilitu
  • Príležitosti pre kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Niečo viac o nás:
Najspokojnejší realitní makléri sú súčasťou tímu DOBRÉ REALITY. Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Ak chcete spokojne a bez stresu pracovať v oblasti nehnuteľností, v príjemnom firemnom prostredí, tak určite spolupracujte s nami. O výhodách spolupráce s nami sa už presvedčili mnohí začínajúci aj skúsení realitní makléri.

Ponúkame Vám významné konkurenčné výhody oproti ostatným realitným spoločnostiam, ako napríklad: motivujúce maklérske a manažérske odmeny, najrýchlejšie vyplácanie odmien a mnoho ďalších výhod.

Naše skúsenosti v kombinácii s aktívnym a ľudským prístupom pre Vás zabezpečia stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno profesionálneho realitného makléra.

Pomôžeme Vám s obchodovaním vo svete realít, komunikáciou s klientmi na profesionálnej úrovni a efektívnym vyhľadávaním zaujímavých investičných príležitostí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Svitok
Tel.: +421918800080
E-mail: poslať životopis
ID: 4496634  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac