Skladník

DOBRE MOBILY, s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská 17, okres Prievidza
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500-700 €/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste systematický a máte zodpovedný prístup k práci? Tak potrebujeme práve Vás!

• správa tovarového toku v skladovom SW (prevody, príjem, inventúry)
• vykonávanie pravidelných inventúr
• hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty
• príjem, výdaj , naskladňovanie a balenie tovaru
• komunikácia s predajňami

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť?
Pár našich názorov a filozofií

• Kto nič nerobí, nič nepokazí. Každý robí chyby. Ak niekto urobí chybu, opravíme to, poučíme sa a ideme ďalej.
• Radi veci meníme. Za to, že sa niečo robilo dlhodobo, ešte neznamená, že sa to robilo správne. Si ochotný meniť svoje zvyky?
• Máme super firemné raňajky - 1x mesačne sa všetci spolu naraňajkujeme
• Z času na čas sa treba odreagovať - biliard a stolný futbal máme priamo v kancelárii.
• Veľmi si dávame záležať na ľudských kvalitách. Vo firme trávime veľa času, preto ho chceme tráviť s ľuďmi, s ktorými sa cítime dobre.
• Neradi šetríme na nesprávnych miestach.

• Mobilný telefón
• Notebook/tablet
• Firemné akcie/Teambuildingy
• Zľavy na nami ponúkaný tovar

Informácie o výberovom konaní

Odkedy ťa potrebujeme?
Hneď ako to bude možné. Najlepšie by bolo, keby si vedel nastúpiť ihneď, ale ak to možné nie je, vieme počkať. Na kvalitných ľudí sa oplatí počkať.

Pošli nám svoj životopis, radi si ho prečítame, ale nie je pre nás dôležité, či si skončil Harward ani koľko km máš najazdené a koľko kurzov ukončených. Dôležitá je tvoja osobnosť, ktorá bude zapadať do nášho tímu ako hmhmhm na šerbel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- sebareflexný
- pokorný
- srdciar
- spoľahlivý, dôsledný
- hľadá riešenia, nie problémy
- drive na výsledok
- chuť pracovať
- samostatnosť
- obchodný duch
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- schopnosť a ochota rýchlo sa učiť nové veci
- otvorenosť novým veciam, príležitostiam
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- technicky zručný – logicky zmýšľajúci

Sme dynamická, expandujúca maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu s významným trhovým podielom. Zaoberáme sa predajom mobilných a dátových zariadení a taktiež predajom doplnkového sortimentu konečným zákazníkom. Ponúkame poradenstvo v oblasti komunikačnej a dátovej technológie.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3248122  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-700 €/mes.