Manažér predaja veľkoobchod

DOBRE MOBILY, s.r.o.

Miesto práce
Košovská 11/B, 971 01 Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Činnosti podľa zmluvy, reportovanie nadriadenému, kontrola práce podriadených zamestnancov, určovanie základných pokynov; plnenie úloh určených nadriadeným vedúcim zamestnancom, resp. štatutárnym orgánom podľa organizačného a kompetenčného predpisu/poriadku zamestnávateľa
● Vedenie evidencie podľa § 99 Zákonníka práce a iných záznamov i evidencie vyžadovaných zamestnávateľom a právnymi predpismi,
● Zhromažďovanie písomností od zamestnancov, ktoré sú potrebné z hľadiska kontroly dochádzky a správneho výpočtu mzdy, príp. iných nárokov zamestnanca a komunikácia so zamestnávateľom,
● Zabezpečenie chodu oddelenia predaja z hľadiska organizačného a materiálne - technického zabezpečenia,
● Aktívne manažovanie a usmerňovanie ostatných obchodníkov príkazmi, inštrukciami, radami
● Pomáhanie podriadeným riešiť komplikované obchodné prípady
● Samostatné plánovanie predajnej stratégie
● Rozvíjanie nových projektov predajného oddelenia
● Aktívna komunikácia s marketingovým oddelením
● Manažovanie „Buyback“ programu spoločnosti
● Aktívna komunikácia s nákupným oddelením ohľadom portfólia ponúkaných produktov
● V prípade komplikovaných reklamácií pomoc reklamačnému oddeleniu s vybavením.
● Plnenie iných úloh požadovaných zamestnávateľom v súvislosti so zabezpečím predajného oddelenia.
● Akékoľvek iné práce, ktoré je možné očakávať od manažéra predaja s prihliadnutím na manažment chodu oddelenia.
● Manažér predaja je súčasne povinný vykonávať práce a plniť úlohy totožné s úlohami zamestnancov / obchodníkov / - Starostlivosť o kľúčových klientov spoločnosti
● Vykonávanie checklistov prideleným obchodníkom min. 1x mesačne za každú prevádzku a ich evidencia na google disk.
● Plánovanie a vedenie školení predaja pre obchodníkov

Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Zaujímavý motivačný program.
Oceňujeme úspech.
Zaškolenie a vzdelávacie školenie počas trvania pracovného pomeru.
Skutočný záujem o zamestnancov, podpora, pochopenie.
Práca poskytujúca voľnosť a flexibilitu.
Osobná zodpovednosť a tímová spolupráca.

• mobilný telefón
• notebook/tablet
• firemné akcie/teambuildingy
• zľavy na nami ponúkaný tovar
• zahraničné cesty
• školenia

- do sprievodného textu v maily napíšte či už máte prax ako obchodník / Account manager a prosíme aj dátum možného nástupu
- svoje životopisy posielajte s priloženou fotografiou
- na osobný pohovor budú pozvaní iba oslovení uchádzači, informujeme všetkých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dôležité je CHCIEŤ pre nás pracovať!
- argumentačne zdatný
- srdciar
- ochota učiť sa a posúvať sa
- spoľahlivý
- hľadá riešenia, nie problémy
- „drive“ na výsledok
- timemanagement
- delegovnie ľudí, manažovanie tímu
- chuť pracovať
- rozvaha
Radi privítame aj niekoho, kto má už skúsenosti v podobnom biznise a prinesie nie len seba, ale aj zákazníkov

Sme dynamická, expandujúca maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu s významným trhovým podielom. Zaoberáme sa predajom mobilných a dátových zariadení a taktiež predajom doplnkového sortimentu konečným zákazníkom. Ponúkame poradenstvo v oblasti komunikačnej a dátovej technológie.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3226099  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou