Predajca

DOBRE MOBILY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,3108 € + variabilná zložka na základe predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obchodnej siete hľadáme posilu. Ak si o sebe myslíš, že si šikovný obchodník, baví ťa predaj a motivuje ťa kariérny rast, pridaj sa k nám a staň sa súčasťou našej firmy. Firma sa zaoberá predajom mobilných, dátových zariadení a doplnkového sortimentu. Vo firme vieme oceniť šikovnosť a obchodného ducha.

Popis práce:
• predaj mobilných a dátových zariadení pre koncových zákazníkov
• ponuka doplnkových služieb
• vytváranie obchodných vzťahov so zákazníkom
• budovanie zákazníckeho portfólia
• vytváranie riešení s potrebou komunikačných a dátových potrieb
• kontrolné a reportingové aktivity
• zúčastńovanie sa meetingov, školení a porád
• podielanie sa na elearningových aktivitách
• pravidelné odovzdávanie feed backu na predajný proces
• participácia na tvorbe štandardov predaja

• školenia
• teambuildingové aktivity
• rozvojové meetingy
• motivačný program
• motivačné súťaže
• zamestnanecké zľavy
• kariérny rast – príležitosť radi dáme ľudom z vnútra firmy

- do sprievodného textu k mailu napíšte či už máte prax ako predajca a prosíme aj dátum možného nástupu
- svoje životopisy posielajte s priloženou fotografiou
- na osobný pohovor budú pozvaní iba oslovení uchádzači, informujeme všetkých uchádzačov
- v prípade, že sme sa Vám do 14 dní od zaslania životopisu neozvali, môžete si napísať email a informovať sa u nás o statuse na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- argumentačne zdatný
- spoľahlivý, dôsledný
- hľadá riešenia, nie problémy
- drive na výsledok
- samostatnosť
- obchodný duch
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- Silná orientácia na zákazníka
- Schopnosť posúdenia priorít
- Schopnosť nastavenia opatrení pri plnení plánu
- Vedieť pomenovať svoje silné a slabé stránky
- Ochota prijať spätnú väzbu a koučing

Sme dynamická, expandujúca maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu s významným trhovým podielom. Zaoberáme sa predajom mobilných a dátových zariadení a taktiež predajom doplnkového sortimentu konečným zákazníkom. Ponúkame poradenstvo v oblasti komunikačnej a dátovej technológie.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3218886  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,3108 € + variabilná zložka na základe predaja