Editor Dobrých novín - dobrá práca v dobrej firme

Dobré médiá, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
1 300 EUR/mesiacKonečná mzda sa odvíja od skúseností a bude predmetom individuálnej dohody. Ponúkame tiež 13. plat a motivačné bonusy počas celého roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj novinári majú v týchto mesiacoch pocit, že zlých správ je už akosi priveľa. Vyskakujú na nás zo spravodajských servisov, z vysielania, z textov, ktoré treba písať a upravovať. V Dobrých novinách to máme inak, je tu oáza pokoja. Snažíme sa prinášať čo najviac dobrých správ, správ, ktoré oživujú vieru v ľudskosť. Má to pozitívny efekt nielen na čitateľov, ale aj na samotnú redakciu. Pridajte sa k nám!

Hľadáme editora nášho spravodajského portálu, ktorý má skúsenosti, perfektnú gramatiku a štylistiku, všeobecný prehľad a je pracovitý. Mal by vedieť písať a upravovať články, mal by mať skúsenosti s manažmentom sociálnych sietí a vítaná je aj schopnosť vytvárať natívny obsah. Ponúkame mu prácu v dobrom kolektíve, ktorá je adekvátne ohodnotená, vrátane koncoročných odmien. Príjemným bonusom sú aj piatky na home office.

13. plat a motivačné bonusy počas celého roka, home office každý piatok

K životopisu nezabudnite pripojiť motivačný list, v ktorom popíšete, prečo by sme si mali vybrať práve Vás. Aké sú Vaše najväčšie úspechy a čo je podľa Vás kľúčové na pozícií editora.

Kontaktovať budeme iba kandidátov/tky, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Správa sociálnych sietí - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Editor, redaktor, korektor, tvorca natívnych článkov

Počet rokov praxe

2

● vynikajúca znalosť spisovného slovenského jazyka (Slovenský jazyk – C2)
● skúsenosť s redigovaním článkov, titulkov a sociálnymi sieťami
● skúsenosti z online prostredia
● znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka (Anglický jazyk – B2)
● všeobecný prehľad
● zvládanie stresu a záťaže
● schopnosť samostatného konania a rozhodovania
● systematickosť a skvelý time management
● komunikatívnosť
● bohatá slovná zásoba
● kreativita
● kritické myslenie
● zvedavosť
● „can-do“ attitude
● zodpovednosť

Sme Dobré médiá • Inšpirujeme, podporujeme a zabávame ľudí, ktorí nestratili nádej

Spoločnosť Dobré médiá patrí medzi popredné mediálne domy na Slovensku. Najvýznamnejším médiom spoločnosti je spravodajský portál zameraný na dobré správy www.dobrenoviny.sk, najčítanejší slovenský hobby portál www.tojenapad.sk a rozhlasová stanica Dobré rádio.

Dobré noviny sú jediný spravodajský portál zameraný na dobré správy. Mesačne ho navštevujú približne 2 milióny jedinečných čitateľov a patrí medzi TOP 10 najnavštevovanejších slovenských internetových stránok.

To je nápad je najobľúbenejší hobby magazín na Slovensku. Mesačne ho navštívia takmer 2 milióny jedinečných čitateľov a poskytuje skvelé tipy pre domácnosť, kuchyňu, záhradu či dielňu.

Dobré rádio spustilo vysielanie na FM vlnách v roku 2021 a každý pracovný deň poskytuje plne moderované vysielanie zamerané na dobré správy, zaujímavosti a zábavu.

www.dobremedia.sk • www.dobrenoviny.sk • www.dobreradio.sk • www.tojenapad.sk
ID: 4771251  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac