Obchodný manažér junior

Dobré médiá, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Máš ambíciu rozvíjať v sebe obchodnícky potenciál?
• Zaujíma Ťa oblasť médií?
• ... a komunikácia je tvoje druhé meno?

Ak áno, v tom prípade hľadáme práve teba - nadšenca pre oblasť obchodu, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity na predaj mediálneho priestoru. Ak nemáš skúsenosti, nevadí. My ťa dôkladne zaškolíme.

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:
• Získavanie a vyhľadávanie nových zákazníkov.
• Monitoring trhu a sledovanie nových príležitostí.
• Analýza požiadaviek a potrieb zákazníka.
• Príprava ponúk a zmluvných dokumentov.
• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov.

Byť súčasťou Dobrých médií je radosť a výzva zároveň.
• Ponúkame Ti prácu v renomovanej mediálnej spoločnosti s neustále sa zvyšujúcim podielom na trhu.
• Určite oceníš priateľský tím, kde panuje skvelá pracovná a priam až rodinná atmosféra.
• Pravdepodobne uvítaš aj možnosť čerpať výhody, ktoré získavame vďaka spolupráci s klientmi (zľavy na rôzne produkty, voľné vstupy na kultúrne podujatia a podobne).
• Karta MultiSport.
• A ak sa Ti u nás zapáči, môžeš si šplhnúť aj po kariérnom rebríčku.

K životopisu nezabudni pripojiť motivačný list, v ktorom zhrnieš svoje doterajšie skúsenosti, ktoré sú tvojim predpokladom pre obsadenie tejto pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• kreativita
• zodpovednosť
• bohatá slovná zásoba
• systematickosť a svedomitosť
• schopnosť samostatného konania a rozhodovania
• zvedavosť
• prax výhodou

Spoločnosť patrí medzi najsilnejších prevádzkovateľov webových stránok na Slovensku. Najvýznamnejším médiom spoločnosti je spravodajský portál zameraný na pozitívne správy www.dobrenoviny.sk a internetové rádio www.dobreradio.sk.

Dobré noviny sú jediný spravodajský portál zameraný na pozitívne správy. Mesačne ho navštevujú približne 2 milióny jedinečných čitateľov a patrí medzi TOP 10 najnavštevovanejších slovenských internetových stránok.

Drieňová 34
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Michalková
E-mail: poslať životopis
ID: 3870329  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac