Obchodný manažér junior

Dobré médiá, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Máš ambíciu rozvíjať v sebe obchodnícky potenciál?
• Zaujíma Ťa oblasť médií?
• ... a komunikácia je tvoje druhé meno?

Ak áno, v tom prípade hľadáme práve teba - nadšenca pre oblasť obchodu, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity na predaj mediálneho priestoru. Ak nemáš skúsenosti, nevadí. My ťa dôkladne zaškolíme.

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:
• Získavanie a vyhľadávanie nových zákazníkov.
• Monitoring trhu a sledovanie nových príležitostí.
• Analýza požiadaviek a potrieb zákazníka.
• Príprava ponúk a zmluvných dokumentov.
• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov.

Byť súčasťou Dobrých médií je radosť a výzva zároveň.
• Ponúkame Ti prácu v renomovanej mediálnej spoločnosti s neustále sa zvyšujúcim podielom na trhu.
• Určite oceníš priateľský tím, kde panuje skvelá pracovná a priam až rodinná atmosféra.
• Pravdepodobne uvítaš aj možnosť čerpať výhody, ktoré získavame vďaka spolupráci s klientmi (zľavy na rôzne produkty, voľné vstupy na kultúrne podujatia a podobne).
• Karta MultiSport.
• A ak sa Ti u nás zapáči, môžeš si šplhnúť aj po kariérnom rebríčku.

K životopisu nezabudni pripojiť motivačný list, v ktorom zhrnieš svoje doterajšie skúsenosti, ktoré sú tvojim predpokladom pre obsadenie tejto pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• kreativita
• zodpovednosť
• bohatá slovná zásoba
• systematickosť a svedomitosť
• schopnosť samostatného konania a rozhodovania
• zvedavosť
• prax výhodou

Sme Dobré médiá • Inšpirujeme, podporujeme a zabávame ľudí, ktorí nestratili nádej

Spoločnosť Dobré médiá patrí medzi popredné mediálne domy na Slovensku. Najvýznamnejším médiom spoločnosti je spravodajský portál zameraný na dobré správy www.dobrenoviny.sk, najčítanejší slovenský hobby portál www.tojenapad.sk a rozhlasová stanica Dobré rádio.

Dobré noviny sú jediný spravodajský portál zameraný na dobré správy. Mesačne ho navštevujú približne 2 milióny jedinečných čitateľov a patrí medzi TOP 10 najnavštevovanejších slovenských internetových stránok.

To je nápad je najobľúbenejší hobby magazín na Slovensku. Mesačne ho navštívia takmer 2 milióny jedinečných čitateľov a poskytuje skvelé tipy pre domácnosť, kuchyňu, záhradu či dielňu.

Dobré rádio spustilo vysielanie na FM vlnách v roku 2021 a každý pracovný deň poskytuje plne moderované vysielanie zamerané na dobré správy, zaujímavosti a zábavu.

www.dobremedia.sk • www.dobrenoviny.sk • www.dobreradio.sk • www.tojenapad.sk
ID: 3870329  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac