Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do kuchyne

Dobre a zdravo a.s.

Miesto práce
Vršatské Podhradie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 013 EUR/mesiacOD 1013€/btt. mesačne + príplatky za víkendy, sviatky, preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava surovín pre kuchára
  • Udržiavanie čistoty kuchyne a zariadení
  • Pomoc pri príprave jedál, raňajok
  • Práca pri TPP na dlhý/krátky týždeň alebo ranná/poobedná, pri brigáde prevažne víkendy

- káva zdarma

- možnosť navštíviť hotely z klubu Slovakia Hotel Club & Golf

- wellness zdarma, zľavy pre rodinu do výšky 40%, výhodný catering a akcie

- príležitostné ubytovanie zdarma, možnosti vzdelávania formou návštev iných hotelových zariadení

- motivačné ohodnotenie z ekonomického výsledku hotela a i.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na uvedený email. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

pracovitosť, precíznosť

seriózny prístup k práci

Wellness Hotel Jason ****, postavený v roku 2017, sa nachádza v CHKO Biele Karpaty vo Vršatskom Podhradí. Výnimočné pracovné prostredie na úpätí hôr, moderné priestory a priateľská atmosféra vytvárajú z tohto miesta viac ako len prácu. Náš kolektív mladých ambicióznych ľudí sa tu drží spoločného cieľa, poslania - poskytovať čo najkvalitnejšie služby.

Kontakt

ID: 4828538  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 013 EUR/mesiac