Výrobný manažér Rompa SK

DOAN AGENCY, s.r.o.

Miesto práce
Duklianská 19, 085 01 Bardejov, okres Bardejov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť kľúčovým človekom pre riešenie všetkých aktivít, vyplývajúcich z činnosti závodu, zodpovednosť za denný chod montážneho závodu, jeho dodávateľov, organizovanie výroby, vytvárať výrobné plány v úzkej spolupráci s plánovacím oddelením v materskej spoločnosti ROMPA CZ vo Vyškove v Českej republike, dohľad nad dodržiavaním termínov, vedenie tímu cca 75 zamestnancov s rozložením pracovnej doby v dvojzmennej prevádzke, zastupovať spoločnosť Rompa SK pri komunikácii s tretími stranami vrátane štátnej správy a samosprávy, neustále zlepšovať výrobné procesy so zodpovednosťou Senior manažérovi v Rompa CZ

príležitosť pripojiť sa k úspešnej rastúcej spoločnosti s dlhodobou perspektívou, možnosť kariérneho rastu, sebarealizácia, individuálna zmluvná mzda odpovedajúca skúsenostiam a výkonu

V pozícii výrobného manažera montážneho závodu Rompa SK vidíme kľúčovú osobu pre úspešný rozvoj našej novej pobočky.
Svojou samostatnosťou a vysokou profesionalitou prispejete výstavbe spoločnosti Rompa Holding a jej smerovaniu k vyššej excelencii.
V prípade Vášho záujmu zašlite žiadosť v slovenskom a anglickom jazyku p. Jane Smejkalovej, vedúcej HR Rompa CZ na e-mail: [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Kontaktná adre

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Technický pracovník - manažérske zameranie, zodpovednosť za denný chod montážneho závodu, jeho dodávateľov, organizovanie výroby, vytváranie výrobného plánu v spolupráci s plánovacím oddelením v materskej spoločnosti Rompa CZ vo Vyškove v Českej republike, dohľad nad dodržiavaním termínov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s riadením dodávateľských reťazcov pre výrobu (ideálne pre montáž komponentov), schopnosť identifikovať a zavádzať zmeny v organizácii výroby, organizačné schopnosti viesť výrobné tímy vrátane inšpektoriek kvality a technikov, nevyhnutá znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, skúsenosti s aplikáciou štíhlej výroby na montážnych linkách, princípu Kaizen a DMAIC, flexibilita, komunikačné schopnosti, schopnosť práce pod tlakom, zdravé sebavedomie, znalosť MS Office

Firma poskytujúca služby.
V súčasnej dobe naša spoločnosť zaisťuje prostredníctvom svojich zamestnancov práce v rôznych druhoch priemyslu, kde kladieme veľký dôraz na uspokojovanie potrieb našich zákazníkov , čo sa to týka kvality, množstva alebo flexibility našich pracovníkov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3183850  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou