Kaderník / kaderníčka

DNS, s r.o.

Miesto práce
Mýtna 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kadernícky salón v Bratislave hľadá šikovného kaderníka/kaderníčku. Ponúkame prácu v mladom kolektíve ľudí, ktorí majú radi svoju prácu a sú v nej profesionálmi. Hľadáme podobných kolegov - radi zaškolíme.

Dobrý kolektív, príjemný interiér, dobrá dostupnosť pracoviska, školenia na Slovensku a v zahraničí

Svoj záujem o prácu prejavte, prosím, zaslaním životopisu a motivačného listu, ak pripojíte svoju fotografiu, zvýšite svoje šance

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, profesionálny prístup k práci, chuť neustále sa zdokonaľovať

Sme kaderníctvo, ktoré sleduje najnovšie trendy, pracuje s kvalitnou kozmetikou a má profesionálny prístup ku svojim klientom.
ID: 3455477  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac