Skladník (Zástupca vedúceho) - Bratislava

DMi TRADING SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného skladníka na príjem a výdaj tovaru z nášho chladeného/mrazeného skladu, ktorého hlavnou úlohou bude:
• fyzický príjem tovaru dodaného do skladu a s tým súvisiaca kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
• kategorizácia a označovanie tovaru pri prevzatí a jeho ukladanie na určené miesta
• fyzické vyskladnenie tovaru na základe objednávok od odberateľov
• obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest
• udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
• zodpovednosť za kontrolu záručných lehôt skladových zásob
• spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
• spolupráca pri vykládke kamiónov
• zastupovanie vedúceho skladu v prípade jeho neprítomnosti
Náš skladník má nastavený 8 hodinový pracovný čas (od pondelka do piatka) , pričom príchod do práce je stanovený približne na 6:30 hod ráno. V prípade ochoty má možnosť príležitostnej práce na nočnej zmene - za príplatok.

• stanete sa súčasťou stabilnej a úspešnej spoločnosti
• stanete sa súčasťou spoločnosti rodinného typu
• poskytneme Vám mesačné bonusové a osobné odmeňovanie v závislosti od výsledkov
• poskytneme Vám zamestnanecké zľavy na tovar
• MultiSport karta
• poskytneme Vám príspevok na stravné vo forme stravovacej karty

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník

Počet rokov praxe

1

• prax s prácou v sklade min. 1 rok
• zmysel pre poriadok
• dôslednosť a precíznosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• bezúhonnosť

DMI Trading SK s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou potravinárskych výrobkov. Založená bola v roku 2002 a spolupracuje s desiatkami výrobcov z celej Európy a zo zámoria. Ako dodávateľ sa úspešne presadila v mnohých maloobchodných sieťach, cateringových spoločnostiach, hoteloch a reštauráciách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4369963  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac