Reagujte bez životopisu

Záhradník, florista

DMG'S s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacponukaný plat podla praxe a skúseností uchádzača, plus motivačné odmenovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o interierovú zeleň /polievanie, čistenie, prihnojovanie, rez a starostlivosť o izbové rastliny, výsadba interierových rastlín /

Zamestnanecké zľavy, možnosť profesionálneho rastu, flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

prosíme zasielať životopisy mailom v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zahradník, florista

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme pracovníka s príjemným vystupovaním, vzťahom k izbovým rastlinám, ktorý je samostatný

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom interiérových rastlín, kvetináčov, živých a machových stien. Patríme k popredným tvorcom interierovej zelene na Slovensku.
ID: 4166730  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac