Reagujte bez životopisu
Logo DMA Servis s. r. o.

Získajte príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu ako automechanik

DMA Servis s. r. o.

Miesto práce
Skladová 3, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 200 EUR/mesiacPráca aj pre živnostníkov plat 13€/hod. - 17€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie servisných prehliadok, výmena náplní a filtrov, výmena poškodených dielov, opravy podvozkov, brzdových a pneumatických systémov, elektrických systémov, príprava vozidiel na STK a ďalšie úkony súvisiace s opravou a údržbou motorových vozidiel.
  • Poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom a zaisťovanie ich spokojnosti.
  • Úprava a kontrola technickej dokumentácie a pravidelné plánovanie a kontrola údržby nástrojov a zariadení.
  • Diagnostikovanie porúch motorových vozidiel a zabezpečenie ich následnej odstránenie.
  • Spolupráca s kolegami na zlepšovaní kvality a efektivity práce v servisnom centre.
  • Typický deň na pozícii automechanika zahŕňa ráno začiatok s prehliadkou vozidiel a diagnostikou porúch, nasledovaný plánovanými opravami a údržbou vozidiel.
  • Pracovná doba na pozícii automechanika je 8 hodín denne od pondelka do piatka. Pracovné víkendy sú možné v prípade potreby.

  • Koncoročné odmeny
  • Odmeňovanie podľa výkonu
  • Odmeny za nadčasy
  • Dovolenkový príspevok
  • Veľkonočný príspevok
  • Trnavský jarmočný príspevok
  • Mikulášsky príspevok
  • Zabezpečujeme obedy a čistenie pracovného odevu (polovičná cena)
  • Zamestnanecké vzdelávanie vo forme školení a osobnostný rast
  • Zdravotné poistenie
  • Príspevok do tretieho piliera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár,

Vodičský preukaz

B

  • Automechanik s potrebným vzdelaním
  • Samostatný, dôsledný a zodpovedný jedinec
  • Silné pracovné nasadenie a zručnosti
  • Zručnosť v používaní diagnostických nástrojov
  • Znalosť údržby a opravy motorových vozidiel
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Zaoberáme sa opravou nákladných, dodávkových a osobných automobilov, stavebných strojov, opravou nadstavbových a hydraulických častí automobilov, opravou pneumatického a elektrického systému, opravou motorov a prevodoviek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš
Tel.: +421948959698
E-mail: poslať životopis
ID: 4309404  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac