Reagujte bez životopisu

Elektrikár s nemčinou

DM ELSAD s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
17.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 13 EUR/hod.Mzda: dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Nemecku - elektroinštalácie - montáž svietidiel v Magdeburgu. Hľadáme elektrikára so znalosťou nemeckého jazyka. Ideálne partiu 3 elektrikárov , pričom jeden hovorí nemecky. Práca je turnusová. Mzda: dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Elektromontér, elektrikár + nemčina ( výhodou )

Naša spoločnosť bola založená v roku 2009 pod názvom DM ELSAD s.r.o. Tím ľudí, ktorí vytvára naše úspechy, spolupracuje už 15 rokov. Sme spoločnosť zaoberajúca sa komplexným riešením elektroinštalácií (slaboprúd, silnoprúd, inteligentná inštalácia, verejné osvetlenie, kamerové systémy, montáž zabezpečovacích systémov a iné). Máme bohaté skúsenosti pri veľkých projektoch v celej Európe, najmä v Nemecku, Česku, Francúzsku, Rakúsku, Holandsku atď. Spoločnosť DM ELSAD s.r.o. je nezávislá vo všetkých smeroch, od odborne zdatných pracovníkov až po všetky prostriedky na realizáciu Vašich požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

SNP 844
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4068746  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.