Stáž na IT - softvérová podpora (m/ž)

Na Pántoch, Bratislava

internship, stáž,
nástup dohodou

5 EUR/hod.Ponúkame 5 €/hod (cca 80 h/mesiac) + benefity vo forme kafetérie

Náplň práce a zodpovednosť

Končí Ti semester a Ty sa obzeráš po letnom jobe? Hľadáš niečo viac, ako len topiace sa babenky v bikinách? Chceš skĺbiť teóriu s praxou a uvažuješ o tom, že by Tvoj letný job pokračoval aj v zimnom semestri? Čo tak naštartovať kariéru v dm-ke? Vieš, že aj šampón potrebuje IT-čkára?

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

  • riešiš  rôzne problémy a požiadavky so softwarom a kancelárskym balíkom MS Office
  • vyhľadávaš, testuješ a nasadzuješ nové programy
  • si technickou pomocou pri natáčaní inštruktážnych a propagačných videí a video návodov (natáčanie, strih, titulkovanie, úprava videa)
  • programuješ softwarové roboty pre automatizáciu činností (programy ako UiPath, BluePrism)

Počas stáže sa oboznámiš aj s týmito témami/technológiami:

  • MS SQL Server, Visual studio, platformy
  • systém SAP a podpora užívateľov v tomto systéme + riešenie problémov
  • vývoj menších aplikácií na mieru (web, desktop, mobilné zariadenia)

Čo od Vás očakávame

  • analytické myslenie Ti nespôsobuje bolesť hlavy
  • máš chuť pracovať v IT oblasti
  • si komunikatívny a vieš IT zručnostiam priučiť aj dinosaura
  • si študentom 2. - 4. ročníka VŠ

Čo Vám ponúkame

13. plat

Pracovný pomer na dobu neurčitú

MultiSport karta

Príspevok na DDS

Vzdelávanie a rozvoj

  • dlhodobú stáž, ktorá môže vyústiť do trvalého pracovného pomeru
  • širokú ponuku benefitov a vzdelávacích aktivít
  • firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podporu športových tímov
  • príspevok na MultiSport kartu
  • stravné lístky vo forme stravovacej karty / finančný príspevok na účet

Ponúkame 5 €/hod (cca 80 h/týž.) + benefity vo forme kafetérie

Naša motivácia: konať v záujme ľudí

My v dm sme presvedčení, že obchod je tu pre ľudí, nie naopak. Preto ako obchodná spoločnosť konáme v záujme ľudí a robíme viac, než len predávame zubnú pastu a rúž. A môžete to cítiť. Každý deň. Nezáleží na tom, či ako zákazník, partner alebo ako spolupracovník. Máte záujem stať sa členom dm tímu a zažiť, čo znamená, keď práca baví? Neváhajte a odošlite svoju žiadosť ešte dnes.

ID: 4094002  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.