Senior Back-End Developer (Node.js)

DLT Software s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše interné oddelenie IT hľadá do svojho tímu novú posilu - Senior Back-End Developer (Node.js)

• Vyvíjanie FinTech aplikácií v programovacom jazyku JavaScript
• Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií a testovacích scenárov
• Spolupráca s testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri navrhovaní nových softvérových riešení
• Podpora pri zavádzaní inovatívnych riešení z oblastí IT

• Ponúkame prácu v menšom kolektíve, v priateľskej atmosfére
• Príležitosť na aktívne využívanie anglického jazyka
• Získavanie IT skúseností
• Práca v moderných kancelárskych priestoroch
• Možnosť práce z domu, remote office
• Široké možnosti ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
Jira - Základy
Docker - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem a chuť pracovať v oblasti IT
• Min 2 roky skúseností v rámci programovania v jazyku JavaScript
• Znalosť práce v JavaScript, Node.js, MySQL, AWS, Docker
• Základné skúsenosti s kolaboratívnymi nástrojmi (Jira, Confluence)
• Aktívny záujem o novinky a nové trendy v IT
• Analytické myslenie

DLT Software is an independent financial technology provider that was established in 2018, and is headquartered in Bratislava. We help companies grow by connecting them with new financial technologies and innovations. Through our software solutions, we provide an integrated suite of tools to support builders of FinTech apps and Web3 ecosystem.
ID: 4080087  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac