Študent práva

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec-apríl 2023
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna a právna podpora advokátov a advokátskych koncipientov
kontakt s úradmi
preklady, rešerše

práca v prostredí prestížnej medzinárodnej spoločnosti
získavanie praktických i odborných skuseností
využívanie jazykových znalostí
preplatená električenka

Záujemcovia zašlite štruktúrovaný životopis a motivačný list v anglickom jazyku. Na základe zaslaných podkladov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

študent právnickej fakulty
schopnosť samostatne plniť zverené úlohy
dôslednosť, spoľahlivosť a komunikatívnosť
ovládanie anglického jazyka minimálne na úrovni B2

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka is a part of DLA Piper, a global law firm with lawyers located in more than 40 countries throughout the Americas, Europe, the Middle East, Africa and Asia Pacific. www.dlapiper.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 207565  Dátum zverejnenia: 26.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.