Pomocné kancelárske práce - študent práva

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
280/mesiac + preplatená električenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preklady, rešerše
pomocné kancelárske práce

práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti
získavanie praktických i odborných skuseností
využívanie jazykových znalostí

Záujemcovia zašlite stručný štruktúrovaný životopis v SJ/ cudzom jazyku. Na základe zaslaných podkladov budú vybratí uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

študent právnickej fakulty
schopnosť samostatne plniť zverené úlohy
dôslednosť, komunikatívnosť
ovládanie anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je podmienkou, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka is a part of DLA Piper, a global law firm with lawyers located in more than 40 countries throughout the Americas, Europe, the Middle East, Africa and Asia Pacific.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Suché mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

ID: 207565   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   € 280/mesiac + preplatená električenka