Výrobní operátori

DKI PLAST, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina, Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
mesačný príjem 660,- eur bruto/mesiac (pri splnení všetkých podmienok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Príprava potrebného materiálu pred začatím pracovného procesu.
2. Obsluha strojov a zariadení.
3. Kontrolovanie vyrobených dielov a výrobnej linky.
4. Triedenie, opracovanie, úprava dielov.
5. Balenie dielov
6. Montáž dielov a dodatočné operácie.
7. Vedenie záznamov o prístrojoch a zariadeniach.
8. Vedenie záznamov o vyrobených dieloch a zmätkoch

Dochádzkový bonus
Výrobný bonus
Príplatky aj za popoludňajšie zmeny
Príplatky za nadčas počas pracovného týždňa 25%, počas soboty 38%, vo sviatok 100%
Stravné lístky v hodnote 3,50 eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do 3. piliera (DDS)
Pravidelná valorizácia miezd

Zaslaním životopisu zároveň vyjadrujete "Súhlas" so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a to telefonicky alebo mailom. Za pochopenie a trpezlivosť Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výroba plastových výrobkov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Ochota pracovať na 3 zmeny.
Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou.
Znalosť výrobných procesov výhodou.
Flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.
Dodržiavanie pracovnej disciplíny, zákonníka práce, BOZP PO a interných predpisov.

DKI Group is a privately owned Danish company that has been an order-producing sub-contractor of plastic components to the industrial market. Our international customers are mainly from lighting-electrotechnical-furniture-medical and building industry.
Company has operation in Slovakia since 2003 and has about 200 employees.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bytčická 2
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kocmánková
E-mail: poslať životopis
ID: 3305295   Dátum zverejnenia: 8.2.2018