Nastavovač výtlačných liniek

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne nastavenie stroja, nástroja, prípravku ako aj ich ďalších
prídavných zariadení, podľa predpisu a špecifikácie výrobku
- činnosti súvisiace s demontážou, úpravami, opravami, technickými zmenami,
opätovným zložením tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do plne
funkčného stavu
- spolupráca s oddelením údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch, chýb a
problémov na strojoch, nástrojoch a formách, zodpovednosť za zabezpečenie denného
chodu zvereného stroja

Dochádzkový bonus
Výrobný bonus
Príplatky za nočné aj popoludňajšie zmeny
Príplatky za hlučné prostredie
Príplatky za nadčas počas pracovného týždňa 25%, počas soboty 38%, vo sviatok 100%
Stravné lístky v hodnote 3,50 eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do 3. piliera (DDS)
Pravidelná valorizácia miezd
Kvalitné zaškolenie na pracovisku

Zaslaním životopisu zároveň vyjadrujete "Súhlas" so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a to telefonicky alebo mailom. Za pochopenie a trpezlivosť Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výroba plastových výrobkov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Ochota pracovať na 3 zmeny.
Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou.
Znalosť výrobných procesov na Extrúzii veľkou výhodou.
Flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.

KB Components DKI je dcérska firma švédskej spoločnosti KB Components Group.
Od svojho založenia pôsobí ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach.
Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3205766  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou