Montér – Detské zábavné centrá (od 2400€ v hrubom/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete cestovanie ale nemáte veľa možností ? A čo tak práca spojená s cestovaním? Náš klient hľadá zručných a spoľahlivých uchádzačov na montážne práce nie len po celej Európe ale po celom svete. Môžete nadobudnúť nové skúsenosti, spoznať nových ľudí, kultúry a krajiny. Budete sa podieľať na výstavbe interiérových detských zábavných parkov, trampolínových parkov, rôznych športových a interaktívnych produktov.
Ak vás táto možnosť oslovila, zašlite nám životopis a proces zamestnania môže začať.

Náplň práce
- Výroba a montáž detských zábavných centier
- Práca v interiéry (haly, reštaurácie, hotely…)
- Montáž železných konštrukcií rôznych tvarov
- Oplášťovanie konštrukcií do mäkkých materiálov
- Práca so sadrokartónom
- Práca s drevom
- Práca vo výškach (6-10m)

- Mzda: od 2400€ v hrubom/mesiac
- Pracovný týždeň: 60 hod (10 hod/deň, Po-So)
- Možnosť platového rastu
- Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Cestovné do zahraničia je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Dlhodobá a stabilná práca
- Elektrické náradie
- Práca na živnosť (pomoc s registráciou
- Dlhodobá spolupráca

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktuje a zašlite nám
- Životopis v slovenskom jazyku
- Fotka (ideálne v práci)
- Certifikáty a diplomy (ak vlastníte)
- Referencie od predošlých zamestnávateľov sú výhodou
Kontakt:
K dispozícii sme Vám emailom: [email protected] , telefonicky: +421 911 279 723
Web: www.dkrs.sk alebo Facebook: : https://www.facebook.com/DK-Recruitment-Services-110810168953719/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá budovaním detských zábavných parkov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s montážnymi alebo stavebnými prácami sú výhodou
- Vodičský preukaz
- Základné ručné náradie
- Zručnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Logické myslenie
- Ochota pracovať v zahraničí

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4309320  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac