Tesár (šalovač)- Holandsko (od 2560€/netto/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
3200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených tesárov, ktorí majú skúsenosti so šalovaním na prácu na rôznych projektoch po celom Holandsku.
Jedná sa o prácu na priemyselných budovách, rodinných domoch a iných stavieb (závisí od konkrétnych projektov).

Pracovná náplň:
- tesárske práce
- práca so systémovým debnením PERI, DOKA, SATECO, MEVA, TEGO...

- mzda 2560€ netto/173 hod/mesiac
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
- nadčasy platené za príplatok (50%-100%)
- nástupný bonus 100€ (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
- fotodokumentáciu vašich prác
- certifikáty (nie sú podmienkou)
K dispozícii sme vám emailom: [email protected], telefonicky: +421 903 027 556, +421 910 901 936,
Web: www.dkrs.eu alebo facebook: DK Recruitment services.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dlhodobý a spoľahlivý klient.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- minimálne 2-3 roky skúseností s obdobnou prácou
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- vlastné základné ručné náradie
- zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3625289  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200€