Personálny konzultant (Recruiter)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu
Personálny konzultant.

Ak máš blízko k práci s ľuďmi a nebojíš sa komunikovať aj v cudzom jazyku, potom tvojou náplňou práce bude:
- komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie (telefonicky, emailom aj osobne)
- komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo
- prezentovanie uchádzačov klientovi
- spracovávanie celej dokumentácie z výberového procesu
- práca s internými systémami
- koordinácia zverených projektov

Pracujeme v rýchlom a dynamickom prostredí s veľkým pracovným nasadením, ale zároveň u nás nájdeš príjemnú, priateľskú atmosféru, otvorenú komunikáciu a dôveru.

- mzda závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností
- motivačný systém odmeňovania
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- dôkladné zaučenie a maximálnu podporu tímu
- príležitosť rozvíjať cenné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov
- služobný telefón
- staneš sa súčasťou mladého a dynamického tímu
- team-buildingové aktivity
- 5 dní voľna navyše

Informácie o výberovom konaní

Ak máš chuť pridať sa k nám, pošli:
- detailný životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou

Môžeš nás kontaktovať emailom: [email protected], telefonicky: +421911210105, alebo osobne na adrese:
DK Recruitment Services s.r.o., K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.eu.
Sledovať nás môžeš aj na Facebooku: https://www.facebook.com/DK-Recruitment-Services-110810168953719/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- máš úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- si schopný ústnej a písomnej komunikácie v anglickom jazyku (no potešíme sa aj iným jazykom, napríklad nemčine)
- máš nadšenie pre komunikáciu (mal by si vedieť vypočuť, poradiť, podporiť a pohotovo reagovať)
- si cieľavedomý optimista s chuťou na sebe neustále pracovať
- máš silný time-management a schopnosť zvládať viac úloh naraz
- vieš systematicky a samostatne pracovať (keď treba máš sa s kým poradiť)
- budeš súčasťou medzinárodného tímu (preto s občasným cestovaním treba rátať )
- oceňujeme húževnatosť a prístup k práci systémom "nič nie je nemožné"

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1947024  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac