Zdravotná sestra/asistent v zubnej ambulancii

DK CLINIC s. r. o.

Miesto práce
M.Benku 41, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún 2024, dohodou
1 000 EUR/mesiacPo skúšobnej dobre zvýšenie platu. Osobné ohodnotenie v podobe odmien v priebehu roka. Viac informácií bude poskytuntých na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • asistencia lekárovi pri stomatologických výkonoch
  • starostlivost o inštrumentárium a vybavenie ambulancie
  • sterilizácia nástrojov
  • dezinfekcia a udržiavanie čistoty na pracovisku
  • zhotovovanie RTG snímkov
  • práca a komunikácia s pacientmi
  • nie je nutná prax v predchádzajúcej zubnej ambulancii

  • príjemné a moderné pracovné prostredie
  • mladý a priatelský kolektív
  • fixná pracovná doba
  • odborné školenia a možnosť osobného rastu
  • zamestnanecké zľavy na ošetrenie
  • výkonnostné finančné odmeny
  • každoročný teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore nieje nutnosťou, zaučíme Vás.

Oceníme:

  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, spolahlivosť a dôslednosť
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • flexibilita
  • poriadkumilovnosť
  • lojalnosť

Sme novootvorená zubná klinika v Topoľčanoch (sídlisko Juh) s moderným špičkovým vybavením a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny a záchovnej stomatológie až po stomatochirurgické výkony.

Kontakt

ID: 4813683  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac